Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo naszych pasażerów jest dla nas priorytetem. Będąc certyfikowanym przewoźnikiem lotniczym spełniamy wszelkie standardy bezpieczeństwa – posiadamy wszystkie niezbędne dokumenty wymagane przez prawo lotnicze Polski i Unii Europejskiej wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego takie jak: AOC (Certyfikat Przewoźnika Lotniczego), Świadectwo Zdatności do Lotu oraz Ubezpieczenie.

Wszystkie statki powietrzne oferowane przez naszą firmę przechodzą regularne i bardzo rygorystyczne przeglądy, za które odpowiadają certyfikowani inżynierowie. Nasze załogi tworzą piloci z wieloletnim doświadczeniem nabytym poprzez wiele godzin spędzonych w powietrzu za sterami maszyn.

Bezpieczeństwo lotów jest dla General Aviation Services najważniejszym czynnikiem w działalności i obejmuje w szczególności: operacje powietrzne, szkolenia i standardy dla personelu pokładowego, operacje naziemne i szkolenia techniczne.

Latając z nami mają Państwo pewność, że spełniliśmy wszystkie warunki zapewniające maksymalną ochronę zarówno pasażerów, jak i załogi podczas przygotowania i wykonywania lotu.

© General Aviaton Services Wszystkie prawa zastrzeżone