Wynajmij samolot

loty biznesowe

Samolot do Twojej wyłącznej dyspozycji? Tak! Tylko z nami odkryjesz nowe możliwości prowadzenia biznesu i poczujesz, że odległość przestanie stanowić jakikolwiek problem. Zapomnij o kolejkach na zatłoczonych lotniskach, podróżuj przyjemnie używając terminali VIP, gdzie w ciągu 10 minut od momentu przybycia na terminal VIP odlecisz w zaplanowane miejsce docelowe.
Różnorodność naszej floty oraz rozlegle kontakty z przewoźnikami na całym świecie pozwolą na przygotowanie podróży dostosowanej pod indywidualne życzenia oraz preferencje.
Podróż zaplanujemy tak, abyś mógł odbyć spotkania biznesowe w ciągu dnia a wieczorem zjeść kolację w domu.

 

loty wakacyjne

Poczuj przestrzeń i wolność podróżując prywatnym samolotem również w czasie wakacji. Znajdź się na wymarzonej plaży, zasmakuj kuchni ze swojego ulubionego kurortu albo odwiedź dawnych znajomych wybierając się z rodziną lub przyjaciółmi w swój ulubiony zakątek świata.
Zorganizujemy wylot w ciągu dwóch godzin od momentu potwierdzenia lotu. Z przyjemnością zadbamy również o wszelkie usługi dodatkowe, w tym wynajem limuzyny, rezerwację stolika w ulubionej restauracji oraz wszelkie inne usługi concierge.

 

loty medyczne

W ramach lotów specjalnych organizujemy loty medyczne, wymagające pilnych transportów chorych. Transport powietrzny to najszybsze rozwiązanie, gdy potrzebna jest natychmiastowa interwencja i przewóz chorego do szpitala.

 

loty cargo

Jeśli potrzebujesz pilnie przewieźć części samochodowe lub inny sprzęt specjalistyczny, nie ryzykuj transportu kołowego i postaw na szybkość oraz bezpieczeństwo, wybierając transport lotniczy.

 

loty grupowe & eventowe

Świadczymy również usługi wynajmu większych maszyn do przewozu dużych grup. Naszymi klientami są korporacje międzynarodowe, kluby sportowe oraz firmy eventowe. Wynajem samolotu pasażerskiego zawsze dopasowany jest pod indywidualne zamówienie.

 

Natomiast loty grupowe to wspaniała okazja do celebrowania uroczystości firmowych ale też bardzo wygodne rozwiązanie dla turystyki incentive. Nic tak nie wzmocni relacji biznesowej jak integracja.

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i rzetelnymi przewoźnikami, a jako operator lotniczy posiadamy najlepiej wynegocjowane stawki i możemy zaoferować najlepszą alternatywę przelotu, która jest dostępna na rynku. Przy realizacji tego typu przelotów zaufały nam kluby piłkarskie, międzynarodowe korporacje oraz firmy eventowe.

 

© General Aviaton Services Wszystkie prawa zastrzeżone