Obsługa

Lotnictwo to nasza pasja idąca w parze z doświadczeniem. Dbamy o najwyższe standardy obsługi dokładając wszelkich starań, aby Twój lot był niezapomnianym doświadczeniem.
Każdy etap podróży jest szczegółowo planowany zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami naszych Klientów.

Przybywacie Państwo na lotnisko na krótko przed wylotem przechodząc wszelkie procedury odprawy bardzo szybko oraz sprawnie w terminalach General Aviation bądź VIP, dedykowanych wyłącznie do obsługi lotów prywatnych. 10-15 minut i samolot jest w powietrzu, a Państwo delektujecie się ulubionym cateringiem na pokładzie.

Pasażerowie, którzy nam zaufali cenią sobie w General Aviation Services przede wszystkim indywidualne podejście do klienta, szybkość i skuteczność w działaniu oraz pewny kontakt z działem sprzedaży na każdym etapie planowania czy też realizacji podróży. Jeśli nie chcesz spędzać wielu godzin na zatłoczonych lotniskach, wykorzystaj możliwość jaką daje taksówka powietrzna i zadzwoń do nas!

Dzięki nam odkryjesz nowe możliwości prowadzenia biznesu a odległości przestaną być problemem. Podróżuj tak, jak chcesz. Leć tam, gdzie potrzebujesz. Nadrób stracony czas i bądź na miejscu, na wakacjach lub na spotkaniach biznesowych z zapasem czasu oraz wypoczęty po przyjemnym locie. W jeden dzień możesz odwiedzić kilka miejsc w Polsce czy Europie. Z powodzeniem podołasz wszystkim spotkaniom biznesowym, a wieczorem możesz być z powrotem w domu, bez fatygowania się podróżą.

Zespól General Aviation Services jest dla Państwa osiągalny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

© General Aviaton Services Wszystkie prawa zastrzeżone