Certyfikacja lądowisk

Twoje własne lądowisko – z kompletem niezbędnych certyfikatów i zespołem ekspertów z tej dziedziny.

Jeśli chcesz zminimalizować dojazdy do miejsc bazowania Twojego śmigłowca, mamy na to pomysł – możesz mieć swoje własne lądowisko przy zakładzie, obok domu czy też przy siedzibie firmy.
Nasze usługi obejmują wykonanie kompleksowej dokumentacji lotniczej dotyczącej wpisu lądowiska naziemnego dla śmigłowców do ewidencji lądowisk w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego.
Działania koncentrujemy w sektorze infrastruktury lotniczej. Przedmiotem naszej działalności jest przygotowanie kompletnej dokumentacji lądowiska naziemnego lub wyniesionego dla śmigłowców, umożliwiającej przeprowadzenie procesu wpisu lądowiska do ewidencji Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Każdy z etapów prac prowadzony jest przez specjalistów zarówno z branży lotniczej, architektonicznej jak i biura prawnego.
Zakres wykonywanych przez nas działań prowadzony jest zgodnie z wytycznymi zawartymi w art.93 ust.2 ustawy Prawo lotnicze (Dz.U.z 2018r.poz.1183 z późn.zm.) oraz rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej w sprawie ewidencji lądowisk (Dz.U.z 2013r. poz. 795).

Jeśli rozważasz swoje własne miejsce do lądowania śmigłowcem, zapraszamy do kontaktu:
Telefon: +48 600 858 152
E-mail: Anita.Lisowska@generalaviation.pl

© General Aviaton Services Wszystkie prawa zastrzeżone