Aktualności

22.12.2022

Uprzejmie informujemy o zmianie adresu siedziby naszej spółki. Bieżący adres do korespondencji i fakturowania to:

General Aviation Services Sp. z o.o.

ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 57, 01-476 Warszawa

NIP PL5322028567

 

10.04.2020

Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Grupa Kapitałowa CURTIS GROUP, do której należy Spółka General Aviation Services, dołączyła do "Koalicji Firm wspierających walkę z koronawirusem" w Naszym kraju. Państwo Niemczyccy przeznaczyli środki finansowe na zakup 1 tysiąca testów na rzecz walki z SARS CoV 2, wspierając tym samym zespół Warsaw Genomics. Testy te zostaną rozdysponowane najbardziej potrzebującym szpitalom i placówkom medycznym.

Poniżej znajdują się linki do postów:

Instagram

Facebook

Linkedin

Zachęcamy do polubienia powyższych profilów oraz postów.

 

 

8.04.2020

Szanowni Państwo,

w związku z decyzją polskiego rządu o zawieszeniu międzynarodowych połączeń lotniczych linii rejsowych, spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, wszelkie loty międzynarodowe zostały wstrzymane.
Firma General Aviation Services, jako certyfikowany przewoźnik lotniczy, może jednak realizować loty krajowe. Potencjalnie istnieje również możliwość odbycia lotu zagranicznego. Powrót do kraju związany jest z obowiązkowym przejściem kwarantanny.
Pragniemy Państwa zapewnić, że nasza firma pracuje i cały czas służymy wsparciem powietrznym, a nasz Zespół pozostaje do Państwa dyspozycji 24/7.

Odpowiemy na każde zapytanie i udzielimy pełnej informacji dotyczącej Państwa planowanego przelotu.

Z wyrazami szacunku,
Zespół General Aviation Services

© General Aviaton Services Wszystkie prawa zastrzeżone